Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Memoriál Jana Kůstky se konal podruhé a…

Memoriál Jana Kůstky se konal podruhé a zlato si z něj odvezli hráči z fotbalového klubu Rokycany

Foto: SK Smíchov

Na hřišti sportovního klubu Smíchov 1910 se v sobotu 15. června utkalo osm týmů fotbalistů kategorie mladších žáků o putovní pohár při turnaji věnovaném bývalému trenérovi Janu Kůstkovi. Memoriál se konal podruhé a zlato si z něj odvezli hráči z fotbalového klubu Rokycany. Stříbro vybojoval sportovní klub ZČE Plzeň a na bronz dosáhli fotbalisté Senca Doubravka.

Jan Kůstka byl oblíbeným profesionálním trenérem mládeže, který fotbal začal hrát v Přešticích. Byl nejen výborným hráčem, ale i kvalifikovaným trenérem. Zemřel 17. listopadu 2010 nečekaně, ve věku nedožitých 59 let.

Zveřejněno: 17. 6. 2013, Mařanová Helena