Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Léto v Prazdroji představí zavedené, ale i…

Léto v Prazdroji představí zavedené, ale i začínající kapely

Čtvrteční hudební večery pod názvem Léto v Prazdroji obohatí letos plzeňský letní čas již pojedenácté. Už tento čtvrtek rozezní nádvoří pivovaru Hudba Praha. Zároveň se zde svede první hudební souboj kapel Falešná ozvěna a Artmosphere, které soutěží jako začínající hudební uskupení v Prazdroji talentů vyhlášeném společností Pilsner Urquell. Z každého duelu postoupí vítězná kapela do finálového webového klání, které rozhodne, kdo vystoupí na Pilsner Festu, tradiční oslavě první várky originálního zlatého ležáku Pilsner Urquell.

„Letos se nám do soutěže přihlásil rekordní počet zájemců, a tak na odbornou porotu v čele s Pavlem Andělem čekal nelehký úkol – vybrat do duelů 16 nejlepších z celkem 390 přihlášených kapel,“ doplňuje Lukáš Novotný, senior brand manager Pilsner Urquell.

Společnost hlavním hudebním skupinám Kníry, Prague Conspiracy, Turbo, Bára Zemanová & Band, Semtex, Extra Band revival a Pestalozzi budou dělat předkapely Strangemind, ISUA, Anniversary in June, LUXUS, Mother Funkers, LRU, MooF, Mono Love, Kool-Aid, Amores Perrons, Accent Trick, EUPHONIX, Megaphone a ATD.

Léto v Prazdroji

Ilustrační fotografie