Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Kvalifikační utkání ČR - Island uzavře…

Kvalifikační utkání ČR - Island uzavře parkovací dům Rychtářka

Parkovací dům Rychtářka

Parkovací dům Rychtářka bude v neděli 16. listopadu vyhrazen zcela pro potřeby UEFA. Řidiči tak nebudou moci v tento den, kdy se v Doosan Areně odehraje fotbalové utkání kvalifikace na Mistrovství Evropy 2016, využít služeb parkovacího domu. Celodenní omezení platí i pro osoby s „povrchovým“ předplatným přeneseným do parkovacího domu.  Přístup do objektu bude umožněn jen těm, kteří mají předplatným rezervované stání a samozřejmě osobám akreditovaným UEFA. Zároveň také nebude možné parkovat v Truhlářské a Pallově ulici u automatu zóny B před Domem dětí a mládeže.

Požadavek UEFA na zajištění parkovacích míst pokryje městský parkovací dům a za jeho vyhrazení bude inkasováno parkovné jako při plném obsazení objektu.

Zveřejněno: 13. 11. 2014, Pecuch Martin