Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Krátkodobá tramvajová výluka čeká cestující…

Krátkodobá tramvajová výluka čeká cestující v sobotu

Z důvodu stavebních prací na tramvajové trati v křižovatce Slovanská - Sladkovského postihne cestující v sobotu 24. května od zhruba 6:30 do 19 hodin krátkodobá výluka tramvajové dopravy na linkách č. 1 a 2.

Tramvaje linky č. 1 budou jezdit v uvedeném období pouze v úseku Bolevec – náměstí Republiky – Bolevec, autobusy linky č. 1A je nahradí v úseku Slovany – náměstí Republiky – Slovany.

Tramvaje linky č. 2 budou zajišťovat dopravu pouze v úseku Skvrňany – náměstí Republiky – Skvrňany, autobusy linky č. 2A poté v úseku Světovar – náměstí Republiky – Světovar.

Cestující si po vzájemném přestupu mezi autobusy linky č. 1A a tramvajemi linky č. 1, ale také po přestupu mezi autobusy linky č. 2A a tramvajemi linky č. 2, označí jízdenku na opačném konci.

Tramvaje a autobusy budou jezdit během výluky v 10 minutovém intervalu.

Zveřejněno: 23. 5. 2014, Pecuch Martin