Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Koncerty Léta v Prazdroji navštívilo 26…

Koncerty Léta v Prazdroji navštívilo 26 tisíc lidí

Koncert Léta v Prazdroji

Sérii čtvrtečních koncertů na nádvoří pivovaru s názvem Léto v Prazdroji ve své desáté jubilejní sezoně navštívilo téměř 26 tisíc lidí.

I letos dalo Léto v Prazdroji příležitost mladým talentovaným kapelám. Výherce, který vzešel z hlasování, si mohl zahrát na vyhlášeném plzeňském festivalu Pilsner Fest. Koncerty, při nichž zahráli například oblíbení Burma Jones, YoYo band, Odyssea a na závěr festivalu i Kamil Střihavka, si navíc mohli fanoušci díky lineárnímu sound systému vychutnat ve vysoce kvalitním zvukovém rozlišení.

„Jsme rádi, že je plzeňský pivovar nejen velmi oblíbenou destinací turistů, ale že se stal i během uplynulého léta místem, kam si pravidelně lidé přicházeli vychutnat skvělé pivo a mimořádné hudební zážitky známých kapel i mladých začínajících hudebníků,“ zhodnotila Drahomíra Mandíková z Plzeňského Prazdroje a dodala: „Pro pořadatele festivalu je vždycky největší odměnou právě bohatá účast nadšených návštěvníků a ta letošní předčila naše očekávání.“

Zveřejněno: 15. 10. 2013, Pecuch Martin