Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Kdyby mi před pěti lety řekli, co budu mít…

Kdyby mi před pěti lety řekli, co budu mít za sebou, zaklepu si na čelo, směje se boxer Pejsar

Je mu 32 let, s profesionálním boxem začal teprve před sedmi lety. Ale plzeňský rodák Václav Pejsar se rychle vyšvihl mezi českou špičku. V supertěžké váze je aktuálně první v domácím žebříčku a již ve čtvrtek 27. října bude tuhle roli obhajovat v Praze, kde se utká o pás profesionálního mistra České republiky s vyzyvatelem Tomášem Mrázkem.

Václav Pejsar

"Ten pás momentálně nemá nikdo v držení a já ho moc chci, je to teď moje největší priorita. Vím, že mě čeká hodně zkušený borec, který má na kontě okolo sedmdesátí utkání. V přípravě nic nepodceňuji," říká Václav Pejsar, který má zatím v profesionálním ringu na kontě 12 zápasů s bilancí 9 výher a 3 porážek.

Rozhovor s Václavem Pejsarem najdete na sportovním portálu města http://sport.plzen.eu.

Zveřejněno: 24. 10. 2016, Pecuch Martin