Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Inspirativní večer PechaKucha Night se…

Inspirativní večer PechaKucha Night se tentokrát odehraje v bývalém kině Hvězda

Ilustrační foto: Kino Hvězda

Do sedmnáct let zavřeného bývalého kina Hvězda zvou tentokrát organizátoři devátého inspirativního večera PechaKucha Night. V průběhu celého večera se návštěvníkům představí několik tvůrců z různých uměleckých oborů v tradičním formátu 20x20 (dvacet vteřin na každý z dvaceti snímků prezentace).  Svoji účast přislíbili například Jan Čapek, který získal ocenění Designér roku 2013 na Czech Grand Designu, dále Fotografka roku 2013 Kristina Hrabětová nebo tanečníci z Tance Praha, kteří během prezentace i tanečně zaimprovizují. Další hosté PechaKucha Night Plzeň jsou postupně zveřejňováni na Facebooku a na webových stránkách www.pknp.cz. Akci pořádá v pátek 23. května ve 20:20 hodin občanské sdružení k světu., které si klade za cíl oživovat veřejný prostor a propojovat lidi napříč celým spektrem jejich zaměření a působení, za finanční podpory společnosti Plzeň 2015.

Vstupenky na akci bude možné zakoupit v elektronickém předprodeji.

Zveřejněno: 16. 5. 2014, Pecuch Martin