Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Fotbaloví mistři převzali historickou pečeť

Fotbaloví mistři převzali historickou pečeť

Výkony hráčů fotbalového klubu Viktoria Plzeň, které vedly v sezoně 2012/2013 k získání mistrovského titulu ocenil primátor Martin Baxa udělením historické pečetě města Plzně. Za klub ji převzal předseda představenstva Tomáš Paclík při slavnostním setkání týmu se členy městské rady v pátek 28. června v obřadní síni na radnici. „Dnešní den je absolutně mimořádný, je to pro nás obrovská pocta,“ reagoval Tomáš Paclík.

Primátor označil úspěchy Viktorky za výjimečné a hodné prestižního ocenění, které se uděluje jen při vzácných příležitostech. „Dokázali jste získat našemu městu obrovskou prestiž,“ zdůraznil ve svém vystoupení.

Hráči a členové realizačního týmu obdrželi pamětní listy, vzácnou trofej - míč, se kterým mužstvo hrálo evropskou ligu, si ze setkání naopak odnesl primátor Martin Baxa.

Fotbaloví mistři převzali historickou pečeť

Zveřejněno: 28. 6. 2013, Pecuch Martin