Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Fanoušci plzeňské Viktorie se rozloučili s…

Fanoušci plzeňské Viktorie se rozloučili s rokem 2015

Foto: FC Viktoria Plzeň

Přes 1500 fanoušků plzeňské Viktorie se přišlo ve čtvrtek večer do Doosan Areny rozloučit s rokem 2015, součástí byla vánoční nadílka a přání hezkých svátků. Fanoušci přinesli dary pro Dětský domov Domino a zoologickou zahradu, fotbalový klub pro ně naopak připravil speciální plakáty a nápoje, svařené víno podávali i Pavel Horváth a Karel Krejčí. Přítomné na setkání přivítali primátor města Martin Zrzavecký a Adolf Šádek, generální manažer FC Viktoria Plzeň.

Fanoušci plzeňské Viktorie se rozloučili s rokem 2015

„Věřím, že ten největší sen pro rok 2016 mi plzeňští fotbalisté splní společně s vámi. Tím přáním je zisk titulu a následné navrácení Ligy mistrů do Štruncových sadů,“ uvedl primátor Martin Zrzavecký. „Na místě je především poděkování. Celý rok jste stáli při nás, v momentech vítězných i těch smutnějších. Bez vás by Viktoria nebyla tím, čím je,“ poděkoval fanouškům Adolf Šádek.

Fanoušci plzeňské Viktorie se rozloučili s rokem 2015

O vánoční atmosféru se postaral dětský pěvecký sbor Andílci, pokřtěn byl časopis pro všechny fotbalové fanoušky FCVP, speciální kvíz o plzeňské Viktorii prověřil znalosti trenérské dvojice Krejčí – Horváth. Fanoušci společně dozdobili vánoční stromeček doma vyrobenými ozdobami pouze v červených a modrých barvách. Večer zakončil ohňostroj na pozadí viktoriánské hymny.

Zveřejněno: 18. 12. 2015, Kriegerová Eva