Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Dům digitálních dovedností nabízí pro lidi…

Dům digitálních dovedností nabízí pro lidi na rodičovské dovolené vzdělávací kurzy

Dům digitálních dovedností v Dominikánské 9 nabízí od července 2014 vzdělávací kurzy maminkám a tatínkům vracejícím se po rodičovské dovolené na trh práce. Cílem vzdělávacího cyklu je usnadnit jim návrat zpět do pracovního procesu či jim pomoci začít s realizací vlastního podnikání.

„Pro ty, které čeká po delší době návrat do zaměstnání, nebo se po rodičovské dovolené poprvé chystají do práce, jsme připravili kurzy zaměřené na kancelářský balíček Microsoft Office. Během nich se účastník poměrně snadno naučí orientovat v  často používaném Excelu, Wordu či PowerPointu. Pro ty, kteří by rádi začali s podnikáním, ale zatím zvažují, jak na to, jsou připravené kurzy Vytvoř image svojí firmy a E-shop aneb začni podnikat. Vše samozřejmě pod vedením zkušených odborníků z praxe,“ dodává vedoucí DDD Iveta Hrotková.

Do kurzů mohou přicházet i rodiče s malými dětmi. Ty po dobu kurzu bude hlídat odborně vyškolená chůva. Více na www.ddd.plzen.eu nebo informace poskytne Alena Skřivanová, tel.: 378 035 534, e-mail: skrivanova@plzen.eu.

Zveřejněno: 26. 5. 2014, Pecuch Martin