Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Divadlo Alfa v nové sezóně představí čtyři…

Divadlo Alfa v nové sezóně představí čtyři nové inscenace

Divadlo Alfa

Plzeňské Divadlo ALFA vkročí do sezóny 2014/15 už tradičně představením v rámci Mezinárodního festivalu Divadlo. V pátek 12. září odehraje v klubu komedii Čert tě vem!, za kterou získal herec Petr Borovský cenu na Skupově Plzni. V současné době je v plném proudu zkoušení první novinky, vesmírné pohádky KOSMO 1 v režii Petra Vodičky, jejíž premiéra bude už 6. října. Další tři premiéry se uskuteční v průběhu sezóny a na repertoáru divadla zůstává i 14 inscenací z předchozích let. Divadlo ALFA si nově užijí diváci v Praze. Od října bude každý měsíc hostovat v Divadle Ta Fantastika. Diváci v Plzni se naopak mohou těšit na zajímavé inscenace hostujících pražských i mimopražských souborů, které ALFA zve na svoji domovskou scénu na Rokycanské třídě.

Zveřejněno: 11. 9. 2014, Pecuch Martin