Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Díky za skvělou reprezentaci, zaznělo na…

Díky za skvělou reprezentaci, zaznělo na plzeňské radnici

S cílem poděkovat plzeňským fotbalistů za vynikající reprezentaci Plzně nejen v Evropské lize pozvalo vedení města hráče a vedení klubu FC Viktoria na společné setkání, které se uskutečnilo ve čtvrtek odpoledne v obřadní síni plzeňské radnice.

„Souhlasím s tím, že kdyby zkoumali známost mého obličeje a známost obličeje Pavla Horvátha je to tak 0:100. A já jsem za to rád, protože to, co se tady v Plzni děje, je fotbalový zázrak. Děláte nám po světě reklamu, kterou bychom nedokázali zaplatit ani jinak získat, a za to vám patří velký dík,“ řekl při slavnostním setkání primátor Martin Baxa.

Poděkování bylo oboustranné. „Přišel jsem sem s jediným cílem  - poděkovat městu. Nejdůležitější je, že se ze stadionu stalo to, co jsem si přál – místo setkávání,“ uvedl majitel klubu FC Viktoria Tomáš Paclík s tím, že si pro letošní sezonu tajně přál průměrnou osmitisícovou návštěvnost. Méně než 8 tisíc však na žádný ligový zápas do Štruncových sadů doposud nepřišlo.

Poslední u mikrofonu se objevil kapitán Týmu Pavel Horváth, který jménem hráčů všem přítomným poděkoval za podporu. „ Doufáme, že vás to baví, protože nás to baví, a doufáme, že vás to bude bavit dál, protože nás to asi bavit dál bude.

Zveřejněno: 4. 4. 2013, Pecuch Martin