Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Diakonie Západ nabízí službu Plus pro lidi v…

Diakonie Západ nabízí službu Plus pro lidi v krizové situaci

Diakonie Západ nabízí službu Plus pro lidi v krizové situaci

Foto: Diakonie Západ

Službu Plus pro lidi v krizové situaci nabízí svým klientům Diakonie Západ ve zcela nových prostorách na adrese Prokopova 25. Pomoc je potřebným poskytována zcela anonymně a zdarma v rámci otevírací doby neziskové organizace, nejlépe však po předchozím objednání.

Program je určen dětem, dospělým, jednotlivcům, párům i celým rodinám. Nabízí podporu každému, kdo se nachází v obtížné životní situaci a nedaří se mu ji zvládnout vlastními silami.

„Krize může mít různé podoby a každý ji prožívá s jinou intenzitou. Určitou situaci, kterou jeden člověk překoná lehce svépomocí, jiný vnímá jako tíživou a krizovou. Právě pro tyto klienty máme připraveny dvě nově vybavené konzultační místnosti, kde nabízíme příjemné diskrétní prostředí a profesionální pomoc,“ říká Václava Egermaierová, koordinátorka služeb krizové pomoci v Diakonii Západ.

Službu Plus pro lidi v krizové situaci známou pod původním názvem Archa pro člověka v krizi rozšířila Diakonie Západ také do měst Dobřany, Rokycany a Domažlice. Bližší informace jsou k dispozici na www.diakoniezapad.cz.

Zveřejněno: 12. 11. 2014, Pecuch Martin