Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Činnost obecně prospěšné společnosti Finále…

Činnost obecně prospěšné společnosti Finále Plzeň skončí k 31. 1. 2014

K 31. lednu 2014 ukončí svoji činnost obecně prospěšná společnost FINÁLE Plzeň, o.p.s. Její zrušení schválili zastupitelé. Obecně prospěšná společnost FINÁLE PLZEŇ, o.p.s. byla založena statutárním městem Plzeň, jakožto jediným zakladatelem v roce 1998. Z pohledu města Plzně jde o společnost, kterou prakticky nikdy nevyužívalo a především nikdy nedotovalo. Společnost získávala do roku 2011 finanční prostředky na svou činnost výhradně z mimoměstských zdrojů. V roce 2012 však již nezískala prostředky ani z těchto zdrojů a fakticky tak ukončila činnost, za jejímž účelem byla založena.

Festival Finále pořádá společnost DOMINIK CENTRUM ve spolupráci s městem Plzeň, které jí na jeho organizaci poskytlo čtyřletý grant.

Zveřejněno: 21. 11. 2013, Pecuch Martin