Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Britský den má být ukázkou výjimečné…

Britský den má být ukázkou výjimečné spolupráce firem

Zahájení akce Britský den v Plzni

Interaktivní semináře a přednášky dnes hostí Vědeckotechnický park na Borských polích. Pod záštitou ekonomického náměstka primátora Martina Zrzaveckého je pořádá Britská obchodní komora. Akce je zaměřená na pomoc malým, středním i velkým nadnárodním firmám v rozvoji jejich podnikání a inovace nejen v Česku, ale třeba i ve Velké Británii. Při zahájení takzvaného Britského dne poděkoval náměstek primátora obchodní komoře „za jiný způsob podpory podnikání“.

Náplní seminářů jsou různé prezentace odborníků z obchodního prostředí, příběhy úspěšných společností na britském trhu i praktické rady, jak nejlépe řídit prosperující firmu. Britský den zakončí společenské setkání ve znovu otevřené Techmanii.

Náměstek primátora Martin Zrzavecký

Zveřejněno: 23. 4. 2014, Pecuch Martin