Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Belgická velvyslankyně přijela do Plzně…

Belgická velvyslankyně přijela do Plzně nejen za literaturou

O zahájení projektu Evropské hlavní město kultury 2015 v obou městech Plzeň a Mons, společné přípravě událostí vztahujících se k 70. výročí konce druhé světové války a účasti veteránů na Slavnostech svobody, působení belgických podnikatelů v Plzni nebo o plzeňském a belgickém pivě debatoval primátor Martin Zrzavecký s velvyslankyní Belgického království v České republice J. E. Françoise Gustin.

Primátor Martin Zrzavecký a velvyslankyně Belgického království v České republice J. E. Françoise Gustin

Velvyslankyně v Plzni pobývá od včerejšího dne, kdy se zúčastnila čtení belgické autorky Joke van Leeuwen v Evropském domě v rámci akce Meeting Literature. Poté se neformálně setkala s prvním náměstkem primátora Martinem Baxou.

Zdroj foto: profil Meeting Literature (autor: Martina Labudová)

Zveřejněno: 11. 2. 2015, Pecuch Martin