Město Plzeň - bezbariérový web

Přečíst článek nahlas

Ulice Na Roudné je z části uzavřena

Ulice Na Roudné je do 29. září 2024 uzavřena kvůli zřícení části jednoho z domů. Úplná uzavírka chodníku a vozovky místní komunikace je v úseku křižovatek s ulicemi Malická a Lipová.

240919_Roudna_objizdna_trasa_z_centra

Objízdná trasa z centra (zdroj: Městská policie Plzeň)

Objízdná trasa z centra směrem na Bílou Horu vede ulicemi Malická, Bělohorská, Lipová a má jednosměrný provoz. Objízdná trasa do centra od Bílé Hory a Zadní Roudné vede ulicemi Pramenní a Pod Všemi svatými, má také jednosměrný provoz.

240919_Roudna_objizdna_trasa_do_centra

Objízdná trasa do centra (zdroj: Městská policie Plzeň)

Přeložena také je zastávka autobusové linky 20 Zadní Roudná ve směru do centra. Spoje ve směru z Bílé Hory do centra jsou vedeny v trase ulicemi Na Roudné, Pramenní, Pod Všemi svatými, Malická. Na uvedené trase spoje linky 20 minou pouze stálou zastávku Zadní Roudná, která je přesunuta na začátek Pramenní ulice cca 60 metrů za křižovatkou ulice Na Roudné a Pramenní. Spoje ve směru z centra na Bílou Horu obsluhují všechny stálé zastávky bez omezení.

V ulici Na Roudné došlo v úterý 17. září ke zřícení části štítové zdi obytného domu. Nikdo nebyl zraněn.

Editace textu: Hana Josefová