ÚvodTuristaUžitečné informaceAktualityVstupenky na adventní prohlídky jsou v prodeji od 1. listopadu

Vstupenky na adventní prohlídky jsou v prodeji od 1. listopadu

Užijte si advetní prohlídku v krásně vyzdobeném historickém centru Plzně

Vychutnejte si kouzelnou atmosféru adventně vyzdobené Plzně a nechte se provést historií Vánoc a vánočních zvyků a tradic. Během prosincových víkendů budete mít možnost zúčastnit se speciálních adventních prohlídek. Průvodce v kostýmu vás seznámí nejen s historií slavení Vánoc, dozvíte se zajímavosti o plzeňských betlémech i pověrách spojených se štědrovečerní večeří a dalšími událostmi z období adventu.

Prohlídka s občerstvením i bez

O adventních pátcích a sobotách se budete moci vydat na komentované prohlídky centra města zakončené adventní svačinkou a povídáním o vánočních zvycích ve Schované kavárně. V ceně vstupenky bude i horký nápoj a vánoční sladká tečka. V neděli vás čekají adventní procházky historickým centrem, které zahrnují pouze komentovanou prohlídku vánočně vyzdobeného centra zaměřenou na historii vánoc, slavení adventu a tradiční zvyky. Něco na zub si už budete muset dát sami doma.

Vstupenky

Vstupenky na prohlídky bude možné zakoupit od 1. listopadu v Turistickém informačním centru nebo online na www.plzenskavstupenka.cz. Sraz účastníků je vždy před infocentrem na náměstí Republiky 41 vedle radnice. Prohlídky jsou vhodné pro děti od 6 let.

Adventní prohlídka s občerstvením

• Komentovaná prohlídka centra města zakončená adventní svačinou a povídáním o vánočních zvycích ve Schované kavárně.
  • V ceně horký nápoj a vánoční štola
  • Pátek (6. 12., 13.12., 20.12.) v 16:30
  • Sobota (30.11, 7.12., 14.12., 21.12.) ve 14:30 a 16:30
  • Vstupné: dospělí 180 Kč, zlevněné 100 Kč