ÚvodTuristaUžitečné informaceAktualityPotěšte sebe nebo své blízké předplatným Divadla J. K. Tyla

Potěšte sebe nebo své blízké předplatným Divadla J. K. Tyla

Divadlo J.K.Tyla v Plzni muzikál Billy Elliot
FOTO: muzikál Billy Elliot

Předplatné do divadla je ideální dárek pro milovníky kultury. Vybírat můžete z několika desítek představení různých divadelních žánrů. Je jen na vás zda své blízké potěšíte baletní klasikou, veselým muzikálem nebo třeba francouzskou tragikomedií. Připravili jsme pro vás výběr toho, co Divadlo J. K. Tyla v Plzni nabízí v roce 2020.

Předplatné Divadla J.K.Tyla 2020

Od 1. října je v prodeji předplatné na divadelní sezónu 2020. Využijte této jedinečné nabídky plzeňského divadla a pořiďte svým blízkým vánoční dárek v podobě předplatného. Pokud si chcete zajistit své místo v hledišti, můžete vybírat z odpoledních a večerních předplatitelských skupin, ale z mnoha žánrových okruhů včetně kombinací pro děti za zvýhodněné ceny. Pořídit si tak můžete předplatné pouze na představení do Velkého divadla, na Novou či Malou scénu, nebo dle oblíbeného žánru upřednostnit operu, baletu nebo činohru.

Novinky všech žánrů…

Na novou sezóně přichystalo Divadlo Josefa Kajetána Tyla v Plzni hned několik premiér. Mezi novinky se zařadí představení pro děti, balet, opera, činohra, klasické hry i moderní kousky na všech scénách divadla. Nově tak můžete zajít na nejslavnější dílo Karla Jaromíra Erbena Kytice v podání baletního souboru nebo na další českou činoherní klasiku R.U.R. od Karla Čapka. Divadlo nabídne také novinku v klasickém baletu – romantický příběh Korzár podle básnické povídky lorda Gordona Byrona. Zbrusu novým muzikálem o životním osudu císařovny Sisi bude Elisabeth. Dále divadlo pro novou sezónu připravilo dvě komedie. Middletown vypráví o městečku a osudech jeho obyvatel, kteří jsou tak trochu podivíni a každý z nich má svůj zajímavý příběh. Brouk v hlavě je jedna z nejslavnějších francouzských komedií všech dob, která popisuje zkoušku manželské nevěry.

…i úspěšné divadelní stálice

Kromě premiér nabízí Divadlo J. K. Tyla také představení, které mají v programu divadla své stálé místo. Vypravit se můžete na operní klasiku Carmen nebo Idomeneo od W.A.Mozarta,  činohru Tartuffe nebo oblíbený muzikál Billy Elliot.

Zveřejněno: 11. 10. 2019, Silvie Burešová